Transport do i z Chin z ISDB Logistik

Opracowaliśmy nowe, optymalne rozwiązanie dla naszych klientów. Oferujemy bezpośredni transport drogowy Państwa towarów do i z Chin. Nasza oferta otworzy nowe możliwości, które pozwolą rozszerzyć Państwa łańcuch dostaw. Dzięki transportowi ciężarowemu pozostaną Państwo dużo bardziej elastyczni w porównaniu z innymi rodzajami transportu.

Możemy zaoferować rozwiązania dla przewozu towarów o specjalnych wymiarach oraz ADR. W przypadku braku możliwości przeładunku towaru, zorganizujemy bezpośredni transport.

Transport towarów w relacji Europa - Rosja - Chiny odbywa się na już sprawdzonych przez nas trasach.

High-Value-Cargo (HVC) / przewozy towarów o dużej wartości to nasza specjalność.

Z uwagi na to, że Jedwabny Szlak jest trasą wysokiego ryzyka, pomyśleliśmy o wszystkich zabezpieczeniach. Organizowane przez nas transporty są zgodne z normami TAPA.

Transporty dla przemysłu farmaceutycznego są również naszą specjalnością. Oferujemy naszym klientom z branży farmaceutycznej transporty zgodne z GDP.

20-letnie doświadczenie w branży pozwala nam na organizację i obsługę wszelkiego rodzaju transportów od momentu przyjęcia zlecenia po jego realizację.

Specjalizujemy się w następujących regionach dostaw:

ISDB Team Polska

Tel.: +48 71 75 71 980
wro@isdb-logistik.pl

  Przeczytałem przepisy dotyczące ochrony danych osobowych

  Please prove you are human by selecting the truck.

  ISDB Logistik – ekspert w zakresie transportu drogowego towarów do i z Chin

  ISDB Logistik jest profesjonalistą w dziedzinie logistyki i specjalistą w transporcie do Azji.

  Posiadamy rozległą sieć partnerów w Azji, zwłaszcza w Chinach. Jesteśmy dumni z naszego pierwszorzędnego i bezpośredniego połączenia ze wszystkimi miastami azjatyckimi.

  Naszym głównym priorytetem jest bezpieczeństwo. Pracujemy według wytycznych TAPA1. Możecie Państwo w 100% polegać na nas i naszych kompetentnych pracownikach przez cały czas trwania transportu. ISDB Logistik oznacza niezawodność, a wszystkie transporty są obsługiwane punktualnie, szybko i odpowiedzialnie.

  Nasi kierowcy są również świadomi odpowiedzialności, jaką ponoszą w każdej sekundzie, a przerwy i postoje odbywają się tylko na bezpiecznych i monitorowanych parkingach. Bezpieczeństwo towarów jest najważniejszym priorytetem we wszystkich transportach.

  Jesteśmy Państwa niezawodnym partnerem we wszystkich rodzajach transportu. Czy są to transporty towarów niebezpiecznych, ekspresowe, specjalne, transporty w temperaturze kontrolowanej czy też o dużej wartości.

  Zapraszamy do skorzystania z doświadczenia ISDB Logistik i zaplanowania wspólnie z nami swojego projektu logistycznego.