Rozwiązania logistyczne dla branży high-tech

Wspólnie z naszymi partnerami jesteśmy w stanie zaoferować pełen zakres usług transportowych dla towarów z branży zaawansowanych technologii na obszarze Europy, Azji i krajów WNP.

W zależności od wymagań klientów możemy zorganizować transport drogowy towarów o wysokiej wartości i stopniu ryzyka. Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo Państwa towarów podczas transportu. W razie potrzeby organizujemy transport w konwoju i zapewnimy pojazdy eskortowe.

Elastyczność, niezawodność oraz wysoka jakość to standardy, według których codziennie przygotowujemy rozwiązania logistyczne dla branży high-tech.

Zapraszamy do skorzystania z doświadczenia ISDB Logistik i zaplanowania wspólnie z nami swojego projektu logistycznego.

 • Transporty zgodne z wytycznymi TAPA 1.
 • Rozległa sieć partnerów w Europie, Azji i krajach WNP.
 • Stałe monitorowanie przez systemy telematyczne.
 • Transport zaawansowanych technologicznie urządzeń i maszyn.

ISDB Team Polska

Tel.: +48 71 75 71 980
wro@isdb-logistik.pl

  Przeczytałem przepisy dotyczące ochrony danych osobowych

  Please prove you are human by selecting the flag.

  ISDB Logistik – Państwa niezawodny partner w zakresie zaawansowanych technologicznie i wrażliwych towarów

  ISDB Logistik specjalizuje się w przygotowywaniu rozwiązań praktycznie dla wszystkich sektorów branży high-tech.

  Cały łańcuch dostaw pozostaje dla Państwa zawsze przejrzysty pod względem wszystkich istotnych szczegółów. Monitoring rozpoczyna się już przy przyjęciu zlecenia, a kończy w momencie dostarczenia towaru. Monitorowanie ładunku w dowolnym momencie, czyli track and trace, zapewnia naszym klientom i zleceniodawcom bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Przygotowane przez specjalistów rozwiązania są dostosowane do każdej sytuacji i opracowywane pod indywidualne wymagania Klientów.

  Dysponujemy nowoczesną flotą spełniającą wymagania dotyczące transportu towarów szczególnie wrażliwych i wysokowartościowych. Niesprzyjające warunki drogowe nie stanowią przeszkody dla utrzymania bardzo wysokiej jakości obsługi oraz terminowości dostaw.

  Zapraszamy do skorzystania z doświadczenia ISDB Logistik i zaplanowania wspólnie z nami swojego projektu logistycznego. Z wrażliwymi oraz wartościowymi towarami obchodzimy się fachowo, dostarczamy je bezpiecznie i w stanie nieuszkodzonym niemalże do każdego miejsca na świecie.