ISDB Logistik - Twój specjalista w zakresie transportu do Azji, Europy i krajów WNP

ISDB Logistik oferuje kompleksową obsługę usług transportowych do Europy, Azji oraz krajów WNP. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować specyficzne dla branży rozwiązania logistyczne, które odpowiadają szerokiej gamie rodzajów transportu i wymaganiom klientów.

Zachęcamy do skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia i rozległej sieci partnerów w regionach Europy Wschodniej, krajów WNP oraz Azji. Nasz zespół składa się ze specjalistów władających niemalże każdym językiem krajów docelowych, co znacznie upraszcza i przyspiesza kontakt z lokalnymi instytucjami oraz partnerami.

 

Mogą Państwo polegać na naszych ekspertach, którzy profesjonalnie i kompleksowo będą obsługiwać przewozy w temperaturze kontrolowanej, wysokowartościowe, specjalne oraz całopojazdowe i częściowe.

Bezpieczeństwo i punktualność są zawsze naszym najwyższym priorytetem. Nasi kierowcy są świadomi odpowiedzialności, jaką ponoszą w każdej sekundzie, a przerwy i postoje odbywają się tylko na bezpiecznych i monitorowanych parkingach. Bezpieczeństwo towarów jest naszym największym priorytetem. Dodatkowo, nasze pojazdy wyposażone są we wszystkie niezbędne zabezpieczenia takie jak GPS, alarm, panic button, sztaba itp.

Zapraszamy do skorzystania z doświadczenia ISDB Logistik i zaplanowania wspólnie z nami swojego projektu logistycznego.

Know-how

Naszą siłą jest specjalizacja w zakresie Europy Wschodniej, krajów WNP i Azji Środkowej. Zdobyte doświadczenie umożliwia nam bezpieczne, niezawodne i ekonomiczne rozwiązywanie zadań transportowych.

Doświadczenie

Zachęcamy do skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia i szerokiej sieci partnerów. Wspólnie rozwiążemy szybko i niezawodnie nawet najbardziej skomplikowane zadania.

Jakość

Jakość jest dla nas podstawą działań. Własne standardy jakości motywują nas do ciągłej optymalizacji procesów. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015.

Zespół

Specjaliści są naszym sukcesem. Nasz zespół posługuje się ponad 14 różnymi językami i posiada specjalistyczną wiedzę i know-how w szerokim zakresie rodzajów transportu. Zachęcamy do skorzystania z naszej wiedzy i zmotywowanego zespołu.

Usługi

Wysokiej jakości obsługa opiera się na pełnej koncentracji na potrzebach klienta i stanowi fundament naszych działań. Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Realizujemy bezpieczne transporty do Europy, Skandynawii, Bałkanów, Azji i krajów WNP

ISDB Team Polska

Tel.: +48 71 75 71 980
wro@isdb-logistik.pl

    Przeczytałem przepisy dotyczące ochrony danych osobowych

    Proszę o udowodnienie, że jesteś człowiekiem wybierając … Gwiazdę.