ISDB Logistik  Poland - specjalista w zakresie transportu na terenie Azji, Europy i krajów WNP

Jesteśmy firmą zapewniającą kompleksowe usługi transportowe na terenie Azji, Europy i krajów WNP. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie, które sprawia, że jesteśmy solidną i godną zaufania firmą.

Oferujemy innowacyjne rozwiązania logistyczne, które są odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Mogą Państwo polegać na naszych ekspertach, którzy profesjonalnie obsługują przewozy w temperaturze kontrolowanej, wysokowartościowe, specjalne oraz całopojazdowe i częściowe.

Zapraszamy do skorzystania z doświadczenia ISDB Logistik i zaplanowania wspólnie z nami swojego projektu logistycznego.

KNOW-HOW

Wiemy jak szybko i skutecznie znaleźć rozwiązanie dla różnorodnych zadań transportowych. Pomaga nam w tym szeroka sieć partnerów.

PEWNOŚĆ

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Dbamy o to, by przerwy i postoje odbywały się wyłącznie na bezpiecznych parkingach, a nasze pojazdy wyposażone są w niezbędne zabezpieczenia (m.in. GPS, alarm, panic buton, sztaba).

JAKOŚĆ

Staramy się zachowywać najwyższe standardy świadczonych usług i nieustanie rozwijamy swoje kompetencje oraz optymalizujemy procesy.

Posiadamy Certyfikat ISO 9001:2015

ZESPÓŁ

Nasz zespół tworzą niezawodni eksperci koncentrujący się na potrzebach klienta. Jesteśmy dyspozycyjni i otwarci na wspólne rozwiązywanie, nawet najbardziej skomplikowanych, zadań. Podstawą jest dla nas przepływ informacji, dlatego pozostajemy w kontakcie podczas całego procesu

PROFESJONALIZM

Obsługa opiera się na pełnej koncentracji na potrzebach klienta, a dynamiczny przepływ informacji stanowi fundament naszych działań.

REALIZUJEMY TRANSPORTY NA TERENIE: EUROPY, AZJI i KRAJÓW WNP

ISDB Team Polska

Tel.: +48 71 75 71 980
wro@isdb-logistik.pl

    Przeczytałem przepisy dotyczące ochrony danych osobowych

    Please prove you are human by selecting the flag.