Rozwiązania logistyczne dla przemysłu farmaceutycznego i chemicznego

Jako specjalista ds. rozwiązań logistycznych dla Europy, Azji i krajów WNP mamy ponad 10 lat doświadczenia w obsłudze produktów z obszaru przemysłu farmaceutycznego i chemicznego. Leki wrażliwe na temperaturę czy pakowane półprodukty stawiają szczególne wymagania w zakresie procedur i procesów transportowych. Zgodność z wytycznymi dotyczącymi GDP oraz kontrola temperatury są dla nas nie tylko standardem, ale również częścią systemu zarządzania jakością.

Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo Państwa towarów podczas transportu. W razie potrzeby organizujemy transport w konwoju i zapewnimy pojazdy eskortowe.

Zapraszamy do skorzystania z doświadczenia ISDB Logistik i zaplanowania wspólnie z nami swojego projektu logistycznego.

 • Transport w temperaturze kontrolowanej w zakresie od +2°C do +25°C.
 • Certyfikat ISO 9001
 • Pojazdy certyfikowane zgodnie z wytycznymi dotyczącymi GDP
 • Rozległa sieć partnerów w Europie, Azji i krajach WNP
 • Stałe monitorowanie przez systemy telematyczne.

ISDB Team Polska

Tel.: +48 71 75 71 980
wro@isdb-logistik.pl

  Przeczytałem przepisy dotyczące ochrony danych osobowych

  Please prove you are human by selecting the star.

  ISDB Logistik – silny partner w sektorze logistyki produktów farmaceutycznych i chemicznych

  Logistyka farmaceutyczna wymaga bezpiecznego i szybkiego wdrożenia, a my oferujemy nowoczesne i efektywne rozwiązania dla tego szczególnego rodzaju transportu.

  W zarządzaniu łańcuchem dostaw w sektorze farmaceutycznym zwracamy szczególną uwagę na zgodność z obowiązującymi wytycznymi i przepisami. Należy do nich zaliczyć wymagania prawne i specyfikacje, przepisy dotyczące higieny - zgodnie z zasadami analizy zagrożeń i krytycznych punktów kontroli HACCP. Dzięki monitoringowi, klienci mogą być spokojni o swój cenny ładunek.

  Transport towarów niebezpiecznych również wymaga szczególnego doświadczenia i wiedzy. ISDB Logistik ma do dyspozycji najwyższe standardy środków bezpieczeństwa i zapewnia sprawne działanie w zakresie transportów wrażliwych. Dysponujemy nowoczesną flotą spełniającą wymagania dotyczące transportu towarów niebezpiecznych.

  Chętnie doradzimy i zapoznamy Państwa z naszą ofertą.