Transport w temperaturze kontrolowanej z ISDB Logistik

ISDB Logistik specjalizuje się w transporcie w warunkach temperatury kontrolowanej – niezależnie od temperatur zewnętrznych i innych czynników środowiskowych.

Dzięki przemyślanej koncepcji serwisowej i ogólnoeuropejskiej sieci jesteśmy w stanie transportować Państwa towar w stałym, indywidualnym przedziale temperatur od -25°C do +25°C.

Do transportu kontrolowanego temperaturowo używamy wyłącznie pojazdów z najnowszą technologią chłodniczą, w razie potrzeby posiadających certyfikat GDP.

Zachęcamy do skorzystania z doświadczenia ISDB Logistik i zaplanowania wspólnie z nami swojego projektu logistycznego.

 

ISDB Team Polska

Tel.: +48 71 75 71 980
wro@isdb-logistik.pl

    Przeczytałem przepisy dotyczące ochrony danych osobowych

    Please prove you are human by selecting the cup.

    Przewozy w temperaturze kontrolowanej wymagają szczególnej kontroli na każdym etapie procesu transportowego. Ładunki muszą być transportowane w warunkach temperatury kontrolowanej - niezależnie od temperatur zewnętrznych i innych czynników środowiskowych. Towary wrażliwe są zbyt wymagające aby zlecić realizację ich transportu w niepowołane ręce.

    Bez względu na to czy są to towary łatwo psujące się, rośliny, żywność lub bardzo wrażliwe produkty farmaceutyczne, transport w temperaturze kontrolowanej gwarantuje dostawę w optymalnym stanie. ISDB Logistik jest specjalistą w tego rodzaju transporcie - niezależnie od tego, czy towary mają być przewożone w temperaturze -25°C czy +25°C.

    Zapraszamy do skorzystania z doświadczenia ISDB Logistik i zaplanowania wspólnie z nami swojego projektu logistycznego.