Kompleksowa obsługa transportu ładunków do Europy Wschodniej, krajów WNP i Azji - to podstawa naszej działalności.

ISDB Logistik specjalizuje się w transporcie towarów do krajów Europy

Wschodniej, państw WNP oraz Azji Środkowej. Do naszych atutów należy zaliczyć wieloletnie doświadczenie i zespół ekspertów. Praktycznie każdy specjalista płynnie włada językiem urzędowym krajów docelowych. Możemy tym samym zaoferować wyjątkową usługę, która obejmuje obsługę wszelkich niezbędnych procedur, organizację specjalnych transportów oraz zapewnienie wysokiego standardu bezpieczeństwa.

Naszą przewagą konkurencyjną jest rozbudowana sieć partnerów, dzięki której jesteśmy w stanie sprostać praktycznie każdemu zadaniu transportowemu bez zbędnej biurokracji i przy minimalnym wysiłku ze strony naszych klientów.

 • Transportujemy towary bezpiecznie i niezawodnie po najbardziej niebezpiecznych drogach Europy Wschodniej i Azji Środkowej.
 • Nasz zespół mówi płynnie w prawie każdym języku urzędowym krajów, do których realizujemy transport.
 • Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy specjalistami w zakresie organizacji i obsługi niezbędnych procedur.Dokładnie znamy specyfikę danych krajów i lokalnych przepisów.

Nasze know-how dla Państwa sukcesu

ISDB Logistik jest niezawodnym partnerem i dostawcą rozwiązań w branży transportowej od prawie dwóch dekad. Oferujemy przemyślane usługi, zapewniamy międzynarodowe rozwiązania transportowe i łatwo realizujemy zadania importowe i eksportowe. Jesteśmy w stanie rozwiązać nawet najbardziej złożone zadania transportowe dzięki rozbudowanej flocie pojazdów. Pracujemy w różnych branżach, pomagamy zarówno w odprawie celnej, jak i ubezpieczeniu Państwa ładunków. Znajdziemy najbardziej odpowiednie i ekonomiczne rozwiązanie dla Państwa transportu.

Silny zespół o silnych kompetencjach

Nasi wykwalifikowani i zmotywowani pracownicy są specjalistami w planowaniu i realizacji Państwa rozwiązań logistycznych. Kluczowym czynnikiem jest uwzględnienie indywidualnych wymagań klienta. Dzięki rozległej sieci i współpracy z wieloma ekspertami jesteśmy liderem w naszej branży. Nasz zespół jest w stanie sprostać nawet najbardziej złożonym zadaniom transportowym.

Globalne standardy bezpiecznego i niezawodnego transportu

ISDB Logistik nie pozostawia niczego przypadkowi. Nasze wysokie wymagania jakościowe oraz wymagania naszych klientów muszą być zgodne z międzynarodowymi przepisami, a także procedurami obowiązującymi w firmie. Dzięki wprowadzeniu zarządzania jakością zgodnie z ISO 9001: 2015 jesteśmy w stanie udowodnić tę normę jakości i zoptymalizować ją w ramach ciągłego procesu. Zadbamy o to, aby transport Państwa towarów przebiegał sprawnie i terminowo.

Zindywidualizowany serwis

Nasz zespół jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Koncentrujemy się na każdym kliencie indywidualnie. Zwykle przypisujemy stałą osobę kontaktową, która jest odpowiedzialna za pełne jego wsparcie.

ISO 9001:2015

Stawiamy na zidentyfikowaną jakość i certyfikowane procesy. Dążymy do ciągłego udoskonalania świadczonych przez nas usług.

UM 14001:2015

Świadome podejście do kwestii ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju w naszych działaniach ma bardzo istotne znaczenie. Jest to jeden z powodów, dla którego posiadamy certyfikat UM 14001:2015.

Standard TAPA

Transport do Europy Wschodniej i Azji Środkowej wymaga specjalnych środków bezpieczeństwa, które jesteśmy w stanie spełnić dzięki certyfikatowi TAPA 1.

Certyfikat GDP

Certyfikacja zgodnie z wytycznymi dotyczącymi GDP jest warunkiem koniecznym do przeprowadzenia transportu produktów farmaceutycznych i spożywczych zgodnie z Państwa zaleceniami.

ISDB Team Poland

Tel.: +48 71 75 71 980
wro@isdb-logistik.pl

  Przeczytałem przepisy dotyczące ochrony danych osobowych

  Please prove you are human by selecting the cup.

  Nasze atuty w skrócie:

  • Jesteśmy firmą rodzinną i działamy ściśle według naszych wartości. Jesteśmy zawsze równorzędnym partnerem dla naszych klientów – stosujemy zasady partnerskiej współpracy i jesteśmy ukierunkowani na szukanie rozwiązań.
  • Nasza sieć partnerska umożliwia nam znalezienie indywidualnych, szybkich i ekonomicznych rozwiązań, a nasi specjaliści znający lokalny język (mówimy 14 językami europejskimi) naszych miejsc docelowych posiadają wiedzę specjalistyczną, niezbędną do realizacji usług.
  • Jako specjalista w zakresie transportu do krajów WNP, Europy Wschodniej, Azji Środkowej, Bałkanów i Skandynawii oferujemy wiele możliwości transportu.
  • Towary wysokiej wartości transportujemy z zachowaniem szczególnych wymogów bezpieczeństwa nawet na najbardziej niebezpiecznych drogach.
  • Zapewniamy wsparcie podczas całego procesu transportowego – jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę.
  • Nasze procedury spedycyjne są specjalnie zoptymalizowane dla każdego produktu i rodzaju transportu oraz certyfikowane zgodnie ze standardami jakości.
  • Wszyscy nasi partnerzy posiadają wymagane certyfikaty i stosują się do wytycznych według
   • TAPA 1
   • GDP
  • Bezpieczeństwo, przejrzystość i identyfikowalność – dzięki nowoczesnym systemom telematycznym stale dokumentujemy i monitorujemy nasze transporty.
  • Zrównoważone działanie i ochrona środowiska należą do naszych podstawowych wartości. Poprzez certyfikację i wybór partnerów, którzy również reprezentują te podstawowe wartości, jesteśmy w stanie działać w sposób oszczędzający zasoby i przy minimalnym wpływie na środowisko naturalne.