Rozwiązania logistyczne w zakresie budowy instalacji i maszyn

Czy Państwa firma prowadzi działalność projektową w Europie Wschodniej, krajach WNP lub Azji Środkowej? ISDB Logistics jest Państwa partnerem logistycznym w zakresie bezpiecznych i skalowalnych rozwiązań transportowych dla firm budujących instalacje i maszyny. Oferujemy Państwu odpowiednie rozwiązanie do transportu szczególnie ciężkich, szerokich lub długich ładunków. Nasi kompetentni specjaliści pomogą Państwu w uzyskaniu pozwoleń krajowych, w indywidualnym planowaniu tras lub zamówieniach na konwoje. W zależności od Państwa wymagań, oferujemy optymalne rozwiązanie dla transportu.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy Państwu w zaplanowaniu rozwiązania logistycznego.

 • Transport ładunków o ponadnormatywnej szerokości, długości lub ciężarze
 • Duży wybór pojazdów specjalnych: naczepy teleskopowe, naczepy niskopodłogowe, mosty zbiornikowe i wszelkiego rodzaju ładowarki niskopodłogowe.
 • Przewozy objętościowe
 • Organizacja konwoju
 • Zatwierdzenie i koordynacja projektu z urzędami

ISDB Team Polska

Tel.: +48 71 75 71 980
wro@isdb-logistik.pl

  Przeczytałem przepisy dotyczące ochrony danych osobowych

  Please prove you are human by selecting the truck.

  Szczególnie w przypadku ładunków ciężkich lub ponadgabarytowych ważne jest, aby mieć u boku profesjonalnego i doświadczonego partnera. W ISDB Logistik mamy doskonałe rozwiązanie dla wszystkich transportów ładunków o różnych rozmiarach. Oferujemy naszym klientom indywidualną i dostosowaną do ich potrzeb obsługę w zakresie towarów ciężkich, które podlegają specjalnemu profilowi wymagań.

   

  ISDB Logistik – kompetentny partner w zakresie transportów ciężkich

   

  Bez względu na to, czy chodzi o zakłady przemysłowe, części zamienne czy inne, ISDB Logistik jest u Państwa boku jako niezawodny partner. Dzięki naszej globalnej sieci i naszemu doświadczeniu w Europie i Azji, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia w roku. Nasi kompetentni pracownicy posiadają kwalifikacje i wiedzę branżową oraz są zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami.

   

  Naszym klientom oferujemy rozwiązania, które obejmują wszystkie gałęzie przemysłu i dziedziny, od magazynowania po dostawę. Niezależnie od tego, czy jest to transport lekki czy ciężki, wrażliwe i cenne towary znajdują się u nas w najlepszych rękach. Nasi eksperci służą radą - chętnie opracujemy dla Państwa indywidualną strategię bezpiecznego i terminowego transportu maszyn i urządzeń z jednego miejsca na drugi koniec świata.

   

  Z nami zawsze mają Państwo pod ręką doświadczoną osobę kontaktową, a wszystkie trasy są dokumentowane w sposób przejrzysty i bezproblemowy. Wszystkie transporty i dokumentacja są obsługiwane cyfrowo i spełniają normy bezpieczeństwa. Wspieramy Państwa od pierwszej chwili i pomagamy również w dalszych opcjach w okresie późniejszym. Szybko i bez komplikacji, w sposób zrównoważony i ekonomiczny, z opcjami multimodalnymi dla Państwa projektów - chętnie doradzimy szczegółowo w zakresie możliwości, jakie oferuje ISDB Logistik.