Rozwiązania logistyczne dla branży automotive

Elastyczność, niezawodność oraz wysoka jakość to standardy, według których codziennie przygotowujemy rozwiązania logistyczne dla branży automotive.

Jako specjalista ds. logistyki w Europie, Azji i krajach WNP,

współpracujemy z wieloma producentami samochodów i kluczowymi dostawcami z branży. Wspólnie stoimy przed wyzwaniem optymalizacji łańcucha dostaw, aby jak najlepiej sprostać istniejącym wymaganiom w zakresie różnorodności produktów i wahań wielkości produkcji, zarówno dzisiaj, jak i w przyszłości. W związku z tym naszym głównym priorytetem jest przestrzeganie budżetów, a także jakość dostaw pod względem terminowości i niezawodności - zwłaszcza na najbardziej niebezpiecznych trasach w Europie i Azji.

Zapraszamy do skorzystania z doświadczenia ISDB Logistik i zaplanowania wspólnie z nami swojego projektu logistycznego.

ISDB Team Polska

Tel.: +48 71 75 71 980
wro@isdb-logistik.pl

    Przeczytałem przepisy dotyczące ochrony danych osobowych

    Please prove you are human by selecting the key.

    Nasze kierownictwo posiada wieloletnie doświadczenie i doskonałą znajomość branży. Z kolei Klienci mogą liczyć na indywidualne wsparcie, które będzie odpowiednio dostosowane do ich specyficznych potrzeb praktycznie w każdej sytuacji. Cały łańcuch dostaw pozostaje dla Państwa zawsze przejrzysty pod względem wszystkich istotnych szczegółów. Monitoring rozpoczyna się już przy przyjęciu zlecenia, a kończy w momencie dostarczenia towaru. Monitorowanie ładunku w dowolnym momencie, czyli track and trace, zapewnia naszym klientom i zleceniodawcom bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Przygotowane przez specjalistów rozwiązania są dostosowane do każdej sytuacji i opracowywane pod indywidualne wymagania Klientów.

    Nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do transportu drogowego. Możemy przygotować także rozwiązania w oparciu o transport kolejowy, lotniczy i morski.

    ISDB Logistik specjalizuje się w przygotowywaniu rozwiązań praktycznie dla wszystkich sektorów branży automotive. Jesteśmy w stanie pomóc klientom w magazynowaniu, transporcie, dostawie oraz przeładunku. Nasze działania są odpowiednio zoptymalizowane do produktu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mogą Państwo polegać na naszej wiedzy i zrozumieniu wymagań branży automotive.