Transporty FTL & LTL zorganizowane i dostarczone na czas w sposób profesjonalny

Aby zapewnić bezpieczną i szybką wysyłkę Państwa towarów, oferujemy szeroki zakres usług logistycznych zarówno dla ładunków FTL „Full Truck Load” i LTL „Less Than Truck Load” . Na Państwa życzenie nasi specjaliści pomagają w realizacji dodatkowych usług, takich jak odprawa celna, usługi ubezpieczeniowe, organizacja konwoju, a wszystko to z dbałością o przestrzeganie przepisów obowiązujących na terenie danego kraju.

Wspólnie z naszymi partnerami jesteśmy w stanie zaoferować różnego rodzaju środki transportu takie jak plandeki, chłodnie, przyczepy mega oraz jumbo, zestawy, kontenery oraz busy. Wszystkie pojazdy wyposażone są w systemy telematyczne do stałego monitorowania transportu.

Zapraszamy do skorzystania z doświadczenia ISDB Logistik i zaplanowania wspólnie z nami swojego projektu logistycznego.

Zapraszamy do skorzystania z doświadczenia ISDB Logistik i zaplanowania wspólnie z nami swojego projektu logistycznego.

ISDB Team Polska

Tel.: +48 71 75 71 980
wro@isdb-logistik.pl

  Przeczytałem przepisy dotyczące ochrony danych osobowych

  Please prove you are human by selecting the heart.

  Transporty FTL & LTL

  ISDB Logistik oferuje szeroki wachlarz możliwości transportu różnego rodzaju towarów. Opcje transportowe takie jak FTL, LTL, a także usługi dodatkowe są do Państwa dyspozycji. Dzięki temu przedstawione rozwiązania transportowe zostaną dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

  Czym są ładunki LTL „Less Than Truck Load”?

  W przypadku ładunków częściowych, nie cały samochód ciężarowy lub transporter jest ładowany przez jednego klienta. Nasza spedycja oferuje Państwu możliwość wykorzystania tylko potrzebnego miejsca w ciężarówce, a co za tym idzie oszczędności finansowe, szczególnie w przypadku częstych i małych transportów. Ten wariant załadunku rozumiany jako rodzaj transportu zbiorowego.

  Czym są ładunki FTL „Full Truck Load”?

  W przypadku pełnego załadunku, towar jednej firmy lub jednego klienta składa się na cały ładunek. Towary te są zazwyczaj rozładowywane w jednym miejscu docelowym, wszystkie na raz. Wszystkie towary są ładowane w siedzibie klienta lub nadawcy i rozładowywane w siedzibie odbiorcy. Podczas podróży nie będą miały miejsca żadne manipulacje i przeładunki.