Transport artykułów spożywczych to jedna z najbardziej wymagających dziedzin transportu

Transport artykułów spożywczych to jedna z najbardziej wymagających dziedzin transportu. Wspólnie z naszymi partnerami jesteśmy w stanie zaoferować pełen zakres usług transportowych dla towarów wrażliwych na czynniki zewnętrzne na obszarze Europy, Azji i krajów WNP.

W zależności od wymagań klientów możemy zorganizować transport drogowy towarów wymagających kontroli temperatury z możliwością przewozu towarów w temperaturze od -25 st. C do +25 st. C.

Zapraszamy do skorzystania z doświadczenia ISDB Logistik i zaplanowania wspólnie z nami swojego projektu logistycznego.

ISDB Team Polska

Tel.: +48 71 75 71 980
wro@isdb-logistik.pl

  Przeczytałem przepisy dotyczące ochrony danych osobowych

  Please prove you are human by selecting the tree.

  W ISDB Logistik jesteśmy w pełni świadomi odpowiedzialności wynikającej z codziennego, bezpiecznego, właściwego i higienicznego transportu żywności.

  W przypadku transportu artykułów spożywczych dokładne zagwarantowanie szybkich i bezpiecznych dostaw ma najwyższy priorytet.

  Nasze rozwiązania w sektorze transportu są zawsze indywidualnie i elastycznie dostosowywane do Państwa potrzeb i wymagań.

  Niezależnie od tego, czy chodzi o handel, gastronomię, czy też konsumenta końcowego towary wrażliwe na temperaturę muszą być traktowane ze szczególną ostrożnością. ISDB Logistik gwarantuje w pełni kontrolowany transport zgodny z przyjętymi standardami. W tym zakresie określiliśmy wymogi, które muszą być ściśle kontrolowane i przestrzegane z największą starannością. Monitorowanie czasu pracy, przestrzeganie HACCP i pełna kontrola temperatury należą do naszych standardów.