Certyfikowane procesy i maksymalne bezpieczeństwo – to jest to, co wyróżnia nasze transporty farmaceutyczne

Łańcuch dostaw dla firm farmaceutycznych jest bardzo złożony, a wymagania stawiane firmom uczestniczącym w tym procesie są niezwykle wysokie. Wymagania te spełniamy dzięki naszej zoptymalizowanej logistyce spedycyjnej i transportowej. Jest rzeczą oczywistą, że spełniamy obowiązujące wytyczne dotyczące GDP i posiadamy certyfikat ISO-9001.

Bez względu na temperatury zewnętrzne i istniejące zmienne środowiskowe, zapewniamy stałą temperaturę podczas całego procesu transportu w zakresie od +2°C do +25°C.

Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo Państwa towarów. Zwłaszcza w przypadku transportów do Europy, Azji i krajów WNP istotną rolę odgrywają systemy telematyczne ze stałym monitoringiem pojazdów, protokołami temperaturowymi, a także systemami alarmowymi, które są aktywowane przy najmniejszym odchyleniu od wartości docelowych. Narzędzia te są częścią standardu naszych transportów farmaceutycznych.

Skorzystaj z naszej rozległej sieci wykwalifikowanych partnerów. Jesteśmy w stanie zaoferować odpowiednie rozwiązanie dla niemal każdego zadania transportowego w sektorze farmaceutycznym, w najkrótszym możliwym czasie.

Zachęcamy do skorzystania z doświadczenia ISDB Logistik i zaplanowania wspólnie z nami swojego projektu logistycznego.

Zapraszamy do skorzystania z doświadczenia ISDB Logistik i zaplanowania wspólnie z nami swojego projektu logistycznego.

ISDB Team Polska

Tel.: +48 71 75 71 980
wro@isdb-logistik.pl

  Przeczytałem przepisy dotyczące ochrony danych osobowych

  Please prove you are human by selecting the flag.

  ISDB Logistik – silny partner w sektorze logistyki produktów farmaceutycznych

  Logistyka farmaceutyczna wymaga bezpiecznego i szybkiego wdrożenia, a my oferujemy nowoczesne i efektywne rozwiązania dla tego szczególnego rodzaju transportu.

  Produkty farmaceutyczne i artykuły zdrowotne są towarami niezwykle wrażliwymi. Jesteśmy świadomi swojej odpowiedzialności i oferujemy specjalnie skoordynowane opcje transportu dla logistyki farmaceutycznej, aby szybko i bezpiecznie przetransportować towary z punktu A do punktu B. ISDB Logistik realizuje transport farmaceutyków z najwyższą starannością.

  W zarządzaniu łańcuchem dostaw w sektorze farmaceutycznym zwracamy szczególną uwagę na zgodność z obowiązującymi wytycznymi i przepisami. Należy do nich zaliczyć wymagania prawne i specyfikacje, przepisy dotyczące higieny - zgodnie z zasadami analizy zagrożeń i krytycznych punktów kontroli HACCP.

  Chętnie doradzimy i zapoznamy Państwa z naszą ofertą.