Transport do państw WNP z ISDB Logistik

Jako wiodący przewoźnik europejski organizujemy dla Państwa pełne lub częściowe ładunki z i do wszystkich krajów WNP.

Państwa korzyści to: najnowocześniejszy sprzęt, bezpieczny transport zgodnie z normami TAPA TSR LEVEL 1, stały monitoring transportu i atrakcyjne stawki frachtowe.

Zapraszamy do skorzystania z naszej ogólnoeuropejskiej sieci transportu ciężarowego lub kombinowanego i atrakcyjnych cen frachtu.

W ramach naszych transportów dowozimy towary do następujących krajów WNP:

 • Rosja
 • Tadżykistan
 • Kirgistan
 • Uzbekistan
 • Turkmenistan
 • Azerbejdżan
 • Armenia
 • Białoruś
 • Kazachstan
 • Mołdawia

Zapraszamy do skorzystania z doświadczenia ISDB Logistik i zaplanowania wspólnie z nami swojego projektu logistycznego.

Specjalizujemy się w następujących regionach dostaw:

ISDB Team Polska

Tel.: +48 71 75 71 980
wro@isdb-logistik.pl

  Przeczytałem przepisy dotyczące ochrony danych osobowych

  Please prove you are human by selecting the tree.

  ISDB Logistik – Twój odpowiedzialny partner w transporcie do krajów WNP

  ISDB Logistik jest specjalistą w zakresie transportów do Rosji i innych krajów WNP. Wśród naszych zadowolonych klientów są między innymi firmy z Białorusi, Kazachstanu i Rosji.

  Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia, w tym również Karnet-TIR. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możliwe jest również zorganizowanie konwoju. Bezpośrednie połączenia ze wszystkimi krajami WNP realizujemy za pośrednictwem zaufanych partnerów.

  Naszym głównym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie Klienta. Pracujemy według wytycznych TAPA1. Możecie Państwo w 100% polegać na nas i naszych kompetentnych pracownikach przez cały czas trwania transportu. ISDB Logistik oznacza niezawodność, a wszystkie transporty są obsługiwane punktualnie, szybko i odpowiedzialnie.

  Jesteśmy Państwa niezawodnym partnerem we wszystkich rodzajach transportu, niezależnie od tego czy są to transporty towarów niebezpiecznych, ekspresowe, specjalne, transporty w temperaturze kontrolowanej czy też o dużej wartości.

  Nasi kierowcy są również świadomi odpowiedzialności, jaką ponoszą w każdej sekundzie, a przerwy i postoje odbywają się tylko na bezpiecznych i monitorowanych parkingach. Bezpieczeństwo towarów jest najważniejszym priorytetem we wszystkich transportach.

  Przestępczość transportowa jako jedno z największych wyzwań w transporcie do krajów WNP

  TAPA TSR – wymagania dla bezpieczeństwa transportu samochodowego ustanowione zostały przez ekspertów ds. bezpieczeństwa w branży high-tech w celu odzwierciedlenia sposobu, w jaki produkty i materiały high-tech są transportowane. Określają one minimalne akceptowalne standardy bezpieczeństwa w łańcuchach dostaw, w których używany jest transport samochodowy, oraz powiązane operacje, w tym metody, które mają być używane w utrzymaniu tych standardów.