ISDB-Logistik - specjalista ds. transportu do krajów Europy Wschodniej, krajów WNP i Azji Środkowej

ISDB Logistik oferuje wyjątkowy zakres usług w zakresie transportu do Europy Wschodniej, państw WNP i Azji Środkowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować specyficzne branżowe rozwiązania logistyczne dla szerokiej gamy rodzajów transportu i w odpowiedzi na różne wymagania klientów.

Nasz zespół składa się wyłącznie ze specjalistów posługujących się językami regionów krajów docelowych i mających doświadczenie w organizowaniu złożonych zadań transportowych. Oferujemy Państwu pełny zakres usług polegający na uzyskaniu specjalnych zezwoleń, zgodności z dyrektywami i przepisami obowiązującymi w danym kraju oraz wiele innych możliwości.

 

Dzięki doświadczeniu i rozbudowanej sieci partnerów możemy zaoferować elastyczne i ekonomiczne rozwiązania dla realizowanych przez Państwa zadań transportowych.

Bezpieczeństwo i niezawodność - zwłaszcza na najbardziej niebezpiecznych drogach Europy i Azji Środkowej - odgrywają dla nas szczególnie ważną rolę. W zależności od Państwa wymagań oferujemy środki bezpieczeństwa w postaci nadzoru elektronicznego, zapewnienia konwoju lub organizacji pojazdów eskortowych.

Zachęcamy do konsultacji z nami w sprawie Państwa przedsięwzięcia transportowego - chętnie zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie.

Know-how

Naszą siłą jest specjalizacja w zakresie Europy Wschodniej, krajów WNP i Azji Środkowej. Zdobyte doświadczenie umożliwia nam bezpieczne, niezawodne i ekonomiczne rozwiązywanie zadań transportowych.

Doświadczenie

Zachęcamy do skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia i szerokiej sieci partnerów. Wspólnie rozwiążemy szybko i niezawodnie nawet najbardziej skomplikowane zadania.

Jakość

Jakość jest dla nas podstawą działań. Własne standardy jakości motywują nas do ciągłej optymalizacji procesów. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015.

Zespół

Specjaliści są naszym sukcesem. Nasz zespół posługuje się ponad 14 różnymi językami i posiada specjalistyczną wiedzę i know-how w szerokim zakresie rodzajów transportu. Zachęcamy do skorzystania z naszej wiedzy i zmotywowanego zespołu.

Usługi

Wysokiej jakości obsługa opiera się na pełnej koncentracji na potrzebach klienta i stanowi fundament naszych działań. Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Realizujemy bezpieczne i niezawodne transporty do Europy Wschodniej, Skandynawii, Bałkanów, Azji Środkowej i krajów WNP.

Twój spedytor, dostawca usług transportowych i logistycznych we Wrocławiu

Oferujemy indywidualne rozwiązania logistyczne dla Twoich wymagań, a także klasyczne usługi transportowe i spedycyjne.

ISDB Team Polska

Tel.: +48 71 75 71 980
wro@isdb-logistik.pl

Przeczytałemprzepisy dotyczące ochrony danych

Please prove you are human by selecting the Heart.